-9%
پنل سیستم اعلام حریق زیتکس ۲ الی ۱۸ زون مدل ZX-1800-N

پنل سیستم اعلام حریق زیتکس ۲ الی ۱۸ زون مدل ZX-1800-N

1,100,000تومان 1,210,000تومان
مالیات 1,100,000تومان
تولید کنندگان زیتکس
کد محصول: کنترل پنل های اعلام حریق زیتکس (ZITEX)
موجودی: در انبار
جدول اندازه ها

بررسی اجمالی

کنترل پنل های اعلام حریق زیتکس (ZITEX):شاهکار تنها واژه ایست که می توان برای تجهیزات اعلام حریق زیتکس بکار برد، طراحی و تولید این محصولات به گونه ایست که تحسین هر بیننده و کاربری را بر می انگیزد .اعلام حریق زیتکس تماماً بــــر اساس...

کنترل پنل های اعلام حریق زیتکس (ZITEX):

شاهکار تنها واژه ایست که می توان برای تجهیزات اعلام حریق زیتکس بکار برد، طراحی و تولید این محصولات به گونه ایست که تحسین هر بیننده و کاربری را بر می انگیزد .

اعلام حریق زیتکس تماماً بــــر اساس استاندارد EN 54 طراحی و تولید گردیده اند. کنترل پنل های  ZITEX از ۲ الی ۱۸
زون در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.
خالق زیتکس در خلق سیستم اعلام حریق متعارف خود موارد ویژه ای همچون مقاوم بودن کلیه تجهیزات اعلام حریق در برابر ضربه، لرزش و حریق، متالیزه و دو رویه بودن مدارات الکترونیکی، دارا بودن راهنما و نقشه طراحی و نصب سیستم اعلام حریق را برای متخصصین، کارشناسان و کاربرانی که در زمینه نقشه سیستم اعلام حریق، طراحی سیستم اعلام حریق و نصب سیستم اعلام حریق فعالیت دارند،مهیا نموده است. راهنمای نصب اعلام حریق زیتکس در بسته بندی کلیه قطعات زیتکس در اختیار کاربران و مجریان سیستم اعلام حریق قرار گرفته است.
دارا بودن مدارات SMD، قابلیت شبکه شدن، امکان نصب ۲۰ دتکتور در هر زون، قابلیت تکرار کنندگی، نمایشگر وضعیت زون ها،دارا بودن رله کمکی برای راه اندازی سیستم های جانبی، امکان ایزوله یا حذف کردن یک یا چند زون و امکان تست مهندسی، این ها ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه های مرکزی اعلام حریق زیتکس می باشند.
تردید جایز نیست. وقت آن شده که شما به فروشگاه پنتا و سیستم اعلام حریق ZITEX اعتماد کنید و از مزایا و مشخصات ویژه آن در محیط خود بهره ببرید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی